facebook-icontwitter-icongoogle-iconinstagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33

HD Cilt Bakımı

HydrafacialHD, çeşitli sorumları tek prosedürde birleştiren ilk yüz yenileme sistemidir. Bu yöntem sayesinde cilt temizleme, yenileme, soyma, nemlendirme ve antioksidan koruma işlemleri kombine edilir ve çok yönlü bir koruma sağlar.

Hidrodermabrazyon, su bazlı cilt soyma veya yenileme işlemi anlamına gelmektedir.

HD sistemler de hidrodermabrazyon sistemi ile cilt yenileme işlemi yapar Anında fark edilen sonuçlar yaratır ve daha dolgun, parlak, canlı ve pürüzsüz bir cilt yapısına sahip olmanıza yardım eder.

HD sistemleri A.B.D’de artık klasik yüz bakımının yerini almış durumdadır .Bu sistem 2011 yılında A.B.D’de en iyi estetik ürünü olarak seçildive 1.5-2 saatlik klasik yüz bakım seanslarında alınan sonuçların çok daha fazlası bu sistemler sayesinde gerçeşir hale geldi.

Tedavi protokolü

HD cilt yenileme, 15-20 dk süren bir tedavi sürecidir. Uygulamalar ağrısızdır ve sonrasında da ağrı hissi yaşanmaz. Cilt yenileme sisteminde özel başlıklar ile uygulama yapılır. Uygulama başlığı aynı anda pozitif ve negatif basınç yaratmaktadır. Bu sayede cilt düşük konsantrasyonlupeeling solüsyonları ile yıkanırken aynı anda yaratılan negatif basınç etkisi ile verilen solüsyonlar geri alınır, deri üzerindeki ölü dokular da alınmış olur. Kullanılan solüsyonlar peeling etkisi gösterir. Özellikle siyah noktaların ve komedonların tedavisindeki en etkili yöntemdir. Gözeneklerinin açılması işlemi de kusursuz olarak gerçekleşir. İyileşme süresi gerektirmez ve anında sonuçlar yaratır.

HD cilt yenileme sistemlerinde Jimer Estetik ve Lazer merkezi olarak önerdiğimiz tedavi haftada 1 defa olmak üzere 4 seans ve sonrasında aylık uygulamalar şeklindedir. İlk uygulama sonucunda dahi göz alıcı sonuçlar elde etmek mümkündür.

Hydrafacial HD ile uygulanan tedaviler

Siyah noktaların ve büyük ve tıkalı gözeneklerin açılması

Aktif akne tedavisi

Cilt lekelerinin tedavisi (El bölgesi ve dekolte bölgeleri)

Orta yaş kırışıklılarının tedavisi

Yüz bölgesindeki kılcal damar tedavileri

HD teknolojileri adı verilen bu uygulamalar FDA tarafından onaylanmış ve etkinliği kanıtlanmıştır.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak’’ Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.