facebook-icon twitter-icon instagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33
Özlüce 0224 414 01 11

BLOG

Ayak Sağlığı

Ayak Sağlığı
Günlük yaşamda çeşitli nedenlerle yıpranan el ve ayakların bakımı hem estetik açıdan hem de sağlık açısından büyük önem taşır.El ve ayaklar günlük hayatta karşılaşılan olumsuzluklardan medikal bakımlar ile korunabilir,

Horlama

Horlama
Uyku sırasında,hava yollarındaki darlık nedeniyle ortaya çıkan sesli ve gürültülü nefes almaya horlama denir.Erişkinlerde, sürekli (her uykuda) olmayan zaman zaman horlama oranı %40 civarındadır.

Gebelikte Beslenme

Gebelikte Beslenme
Gebelik oluşmasından 12. gebelik haftasına kadar vücutta pek çok hormon yüzlerce kat artar ve buna bağlı olarak annede bulantı, kokulara hassasiyet, kusma ve sindirim problemleri görülür.

Light Ürünler

Light Ürünler
Son yıllarda artan kronik bir sağlık problemi olan obezitenin çözümüne yönelik , aktif yaşam tarzının yanı sıra ,  alınan enerjinin tüketilen besinler ile  kontrolü önem kazanmıştır.

Yaz Aylarında Su İhtiyacı

Yaz Aylarında Su İhtiyacı
Sağlıklı beslenmenin ilkeleri mevsimsel olarak değişmese de uzun ve sıcak yaz günlerinde su ihtiyacı değişmektedir.  Hava sıcaklığının arttığı yaz aylarında, kişinin durumuna göre günlük olarak

Güneşin Zararlı Etkilerine Dikkat

Güneşin Zararlı Etkilerine Dikkat
Bronzlaşmak güzel ancak güneş ışınları cilde zarar vermekle kalmıyor, cilt lekelerinin tedavisini de zorlaştırdığını gösteriyor. Ciltte güneş lekeleri yaz mevsimi sonunda ortaya çıkıyor.

Havuzdan Kapılan Hastalıklar

Havuzdan Kapılan Hastalıklar
Tatil dönemi başladı. Peki özellikle çocukların çok sevdiği havuzdan kapabileceğiniz hastalıkların olduğunu biliyor muydunuz? Yaz sıcaklarının başladığı şu günlerde en çok keyif

Hava Değişikleri ve Alerjiler

Hava Değişikleri ve Alerjiler
Ailelerin iklim değişikliğine uyum sağlamaları gerekiyor. Ayrıca daha önce polen alerjisi olan hastanın bu sene fazla yağmurdan dolayı küf, mantar duyarlılığı da olabilir.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak ’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.