facebook-icon twitter-icon instagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33
Özlüce 0224 414 01 11

Menü

Cercon (zirkonyum oksit)

Dişhekimliği fonksiyon ve sağlamlığın yanında ışık geçirgenliği ile doğal görüntü veren değerli maddelerin kullanımına yönelmiştir.İsmini Arapça ve Farsçada altın rengi anlamına gelen Zargun kelimesinden alan Zirkonyum oksit Dişhekimliğinde Cercon olarak yer bulmuştur.Opak ve beyaz bir yapıya sahip olan cercon ışık geçirgenliğiyle aranır özellikleri karşılamıştır. Estetik ve protetik tedavilerde son dönemde geliştirilen Cercon gibi doku dostu, yüksek dirençli, renk bütünlüğünü tamamlayan, alerjik reaksiyonlara sebep vermeyen, sıcak soğuk hassasiyeti yok eden, doğal bir üründür. Bilgisayar teknolojisinin diş hekimliğinde Cercon ile pekiştirilmesi hata payını miniimuma indrmektedir.

CERCON (Zirkonyum oksit) Avantajlar: 

Yüksek güç- 900 mPa Metal içermez  %100 Doku uyumlu Stabil,bozulmayan yapı Hafif translusent,beyaz renkli Estetik Yüksek teknoloji ürünü Tıpta 1969 yılından beri eklem protezlerinde başarılı kullanım Doğal görünüm Rahat kullanım Sıcak ve soğuğa karşı hassasiyet gelişmez Yüksek ışık geçirgenliği ile daha doğal bir görüntü Bilgisayar destekli üretim İmplant üstü kron ve köprü restorasyonlarda başarılı kullanım 

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak ’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.