facebook-icontwitter-icongoogle-iconinstagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33

Anne Sütü

Her yeni doğan bebeğin normal gelişmesine yetecek besin öğeleri gereksinmesinin tümünü karşılayan, ilk 6 ay tek başına yeterli olan, yeni doğan ve süt çocukları için en uygun ve doğal besindir.

Gebe Beslenmesi

Gebelik, her kadın için doğal bir olaydır. Bu dönemde anne ve bebeğin sağlığını etkileyen en önemli etmenlerden biri annenin YETERLİ VE DENGELİ BESLENMESİ’dir.

Ağrısız Doğum

Epidural anestezi, vücudun belirli bir bölgesindeki ağrı iletimini durduran bölgesel ya da lokal anestezi türlerinden biri olup, anestezi uzmanı bir doktor tarafından uygulanır.

Doğum Çantası

Bebeklerin çoğu zamanından önce doğar. Bu yüzden doğum yaklaşırken her şeyi hazır tutmak gerekir. Doğum çantasında, bir anne adayının hastaneye gittiğinde ihtiyaç duyacağı eşyalar bulunmalıdır.

Emziren Anneler İçin Beslenme

Hamilelik dönemindeki beslenme, bebeğin sağlıklı sağlıklı bir şekilde dünyaya gelmesi için ne derece önemli ise, emziklilik dönemindeki beslenme de o derece önemlidir.

Hipertansiyonda Beslenme

Kan basıncının normal değerlerden yüksek olmasıdır.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak’’ Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.