facebook-icon twitter-icon instagram-icon

444 45 67

0224 470 22 22 - 0224 470 33 33
Özlüce 0224 414 01 11

Siğil

lazerle-tırnak-mantarı-tedavisi

Bütün siğiller insan papilloma virüsünden oluşur.deride herhangi bir çatlak,çizik veya yara varsa,bu durum virüsün deri altına geçmesine fırsat verir.Genellikle kalabalığın olduğu yerlerden bulaşır.Yüzme havuzları,duş, soyunma odaları gibi çok fazla nem veya aşırı kuruluk cildin çatlamasına sebebiyet verir ve virüs deriye girer.Siğiller nasıra benzer ama daha yüzeyseldir.

Siğil virüsü bulaşıcıdır; bir kişiden ötekine ya da bedenin bir bölümünden farklı bir bölümüne geçebilir. Ya doğrudan doğruya deri temasıyla ya da dolaylı yoldan, ortak kullanılan bir eşyadan bulaşabilir. Siğilin tırnakla kazınması ya da kopartılmaya çalışılması yanlızca kanamasına ya da yayılmasına neden olur.Siğil tedavisinde kliniğimizde lazer tedavilerden faydalanılmaktadır.

Özel Jimer Hastanesi

Özel Jimer Hastanesi olarak ’’Sağlığa dair herşey’’ sloganıyla hedefimiz, sadece ilimizde değil bölgemizde referans hastane olarak konumlanmaktır. Siz değerli hastalarımızın memnuniyeti, bu hedefimize ilerlemekte en belirleyici motivasyon kaynağı olacaktır.